Partija Gods kalpot mūsu Latvijai
LV RU
Partija Gods kalpot mūsu Latvijai

2017-04-15

Par nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojuma piešķiršanu Ķekavas novada iedzīvotājiem, kuri deklarējuši savu dzīves vietu savā nekustāmajā īpašumā

NIN Ķekava

Par grozījumu izdarīšanu Ķekavas novada saistošajos noteikumos Nr.9/2015 “Par nekustāmā īpašuma nodokļa maksājuma atvieglojumu piešķiršanu”..


Lasīt vairāk
 

2017-04-15

Par nekustamā īpašuma nodokļa atlaidēm Baldones novadā deklarētiem iedzīvotājiem

NĪN Baldone

Baldonei ir jāņem piemērs no citām Pierīgas pašvaldībām un jāievieš nekustamā īpašuma nodokļa atlaides Baldonē deklarētajiem iedzīvotājiem...


Lasīt vairāk
 

2016-05-30

Pret Latvijas pievienošanos Stambulas konvencijai

https://balsojam.lv/lv/pret-latvijas-pievienosanos-stambulas-konvencijai

Ar šo iniciatīvu vēlamies: 1) ierosināt Ministru Kabinetam pārskatīt savu 10.05.2016. lēmumu par Stambulas konvencijas parakstīšanu; 2) ierosināt Saeimai neratificēt Stambulas konvenciju, gadījumā, ja Ministru Kabinets nepārskatīs savu lēmumu un Labklājības ministrs konvenciju būs parakstījis. Stambulas konvencijā ir izvirzīti kļūdaini vardarbības cēloņi. Par tādiem tiek nosaukti nevis cilvēku netikumi, kļūdas un vājības, bet tradīcijas, kultūra un ģimen..


Lasīt vairāk
 

2015-10-20

Par kristiešu - patvēruma meklētāju atbalstu

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/01/28/article-2547142-1B9AAB06000005DC-798_634x450.jpg

Ierosinām ar likumu reglamentēt valsts rīcību gadījumos, kad bēgļi Latvijā tiek uzņemti “brīvprātīgi”, centralizētā veidā ar valdības lēmumu. Ierosinām noteikt, ka šādā gadījumā var tikt uzņemti tikai kristieši un pilnas ģimenes. Līdz ar to ierosinām novērst vēl lielāku bēgļu skaita uzņemšanu turpmākajos gados pamatojoties uz likumā noteikto ģimeņu atkalapvienošanās principu. ..


Lasīt vairāk
 

2015-06-29

Parakstu vākšana par izdienas pensiju noteikšanu arī pašvaldības policistiem

https://manabalss.lv/par-izdienas-pensiju-noteiksanu-ari-pasvaldibas-policistiem/show

Kopš 1998.gada Latvijā ir ieviesta izdienas pensiju sistēma. Valsts piešķir un izmaksā izdienas pensijas - militārpersonām, iekšlietu ministrijas sistēmas darbiniekiem ar speciālajām dienesta pakāpēm, prokuroriem, Satversmes aizsardzības biroja, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja amatpersonām,..


Lasīt vairāk
 

PIEVIENOJIES