Partija Gods kalpot mūsu Latvijai
LV RU
Partija Gods kalpot mūsu Latvijai

2015-02-26

Biedrība "Gods kalpot Latvijai" aicina uz konferenci

Bildes autors: Edijs Pālens/LETA

Piektdien, 27.februārī pl.16.00 Mazajā Ģildē, Amatu ielā 3/5, Rīgā, notiks pirmā biedrības "Gods kalpot Latvijai" domubiedru sanāksme, kurā, piedaloties tās atbalstītājiem un vairāku partiju vadītājiem, plānots spriest par sadarbību jauna politiska spēka veidošanā.

Biedrībā "Gods kalpot Latvijai" jau šobrīd iesaistījušies vairāki desmiti domubiedru no dažādiem Latvijas reģioniem, atbalstu biedrības idejām neformāli paudušas arī vairākas sabiedriskās organizācijas.

"Gods kalpot Latvijai" dibināta ar mērķi apvienot Latvijas patriotus, kas ar savu pieredzi un zināšanām vēlas personiski iesaistīties Latvijas nākotnes veidošanā, godprātīgi darboties sabiedrības interesēs un kopīgi meklēt risinājumus Latvijas pašvaldībās un valstī sasāpējušiem jautājumiem.

"Atrast to, kas mūs vieno, nevis šķeļ. Saliedēt un iedvesmot kopīgam mērķim par pārtikušu un drošu Latviju, kurā ikviens cilvēks justos sadzirdēts un piederīgs, kur valsts kalpotu sabiedrībai, nevis otrādi," par topošās partijas mērķi uzskata biedrības vadītājs Andrejs Požarnovs.

Sanāksmē aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji!

Papildus informācija: Andrejs Požarnovs, mob.28327334

 


Dalīties


Citi JaunumiLasīt visus

    Atvainojamies, pašlaik ziņu sadaļa nedarbojās!!!
PIEVIENOJIES