Partija Gods kalpot mūsu Latvijai
LV RU
Partija Gods kalpot mūsu Latvijai

2018-05-29

Jēkabpils pilsētas domē paraksta koalīcijas līgumu


Piecu Jēkabpils domē ievēlēto partiju pārstāvji ir parakstījuši koalīcijas līgumu par kopīgu darbu pilsētas domē, apņemoties kopīgi strādāt stabilā, profesionālā un rīcībspējīgā koalīcijā līdz pašreizējā pilsētas domes deputātu sasaukuma pilnvaru termiņa beigām. Koalīcijas līgumu parakstījuši septiņi no 13 domes deputātiem, kas pārstāv Latvijas Zaļo partiju (LZP), Latvijas Zemnieku savienību (LZS), sociāldemokrātisko partiju “Saskaņa”, Latvijas Reģionu apvienību (LRA) un partiju “Gods kalpot mūsu Latvijai” (GKL).

“Pats nozīmīgākais ir tas, ka koalīcijas līgums, kuru mēs, visi septiņi dokumentu parakstījušie deputāti, esam apņēmušies ievērot līdz pat domes sasaukuma pilnvaru beigām, paredz ne tikai sadarbību un vienotu rīcību Jēkabpils pilsētas attīstības vīzijas nodrošināšanā, bet arī atbildību -  turklāt solidāru atbildību – par mūsu domē pieņemtajiem lēmumiem,” koalīcijas līgumu komentē Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos jautājumos Līga Kļaviņa, kas pārstāv LZS. Viņa norāda, ka līdz šim koalīcijas līgumu bija parakstījuši seši deputāti, bez LZS pārstāves arī pilsētas mērs Raivis Ragainis un Aigars Nitišs no LZP, pilsētas vicemērs Andris Rutko un Andrejs Gavrilovs no “Saskaņas”, kā arī Mārtiņš Svilis no LRA. “Mums ir pievienojies GKL deputāts Aivars Kraps, kas nodrošinās pašreizējai koalīcijai stabilu vairākumu domē un iespējas strādāt pilnvērtīgi. Kā zināms nestabilitāte ir auglīga augsne dažādām spekulācijām un, kā mēdz teikt, šādos gadījumos, laivas šūpošanai, kas nereti pāraug ļoti nekonstruktīvās diskusijās, pieļaujot arī ne visai glītu paņēmienu izmantošanu konkurentu nomelnošanā,” norāda Jēkabpils pilsētas vicemēre Līga Kļaviņa. “Ir tiešām ļoti liels gandarījums, ka Krapa kungs ir novērtējis koalīcijas līdz šim paveikto darbu, kas arī motivējis viņu pievienoties koalīcijai,” saka Līga Kļaviņa.

“Notikumi par un ap Jēkabpili pēdējā laikā manī ir raisījuši virkni pārdomu, tostarp galvenais jautājums – kā un kāpēc Jēkabpils vārds tiek locīts gan medijos, gan citās publiskās diskusijās. Un šajā ziņā man ļoti simpātiska ir pašreizējo domes koalīcijas deputātu attieksme – neiesaistīties nekādos publiskos un savstarpējos apvainojumos, bet gan savu taisnību pierādīt ar darbiem, izpildot solījumus, kas doti pirmsvēlēšanu laikā,” saka koalīcijas deputāts Aivars Kraps no GKL, piebilstot: “Mūs ievēlēja, lai mēs izpildītu priekšvēlēšanu programmas, izdarītu labus darbus Jēkabpilij, nevis cīnītos par krēsliem ar jebkādiem līdzekļiem. Tāpēc arī esmu pievienojies koalīcijai, lai dome spētu strādāt produktīvi un viena mērķa labad: pilsētas attīstībai,” saka Aivars Kraps.

“Jēkabpils ir unikāla pilsēta visas Latvijas mērogā, mums ir visas iespējas izmantot gan mūsu infrastruktūras iespējas, gan ģeogrāfisko novietojumu satiksmes mezglu krustpunktā, gan kultūras un vēstures mantojumu tūristu piesaistei, skolu tīklu un citu jomu priekšrocības, salīdzinot ar apkārtējām pilsētām un novadiem, bet tas būs iespējams ar vienu noteikumu – ja pilsēta attīstīsies dinamiski un dome šīs pārmaiņas veicinās,” saka Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Līga Kļaviņa, uzsverot, ka jaunais koalīcijas sastāvs to noteikti var nodrošināt: “Dome nav vieta personisko ambīciju un varaskāres apliecināšanai, bet gan demokrātiski ievēlēta varas struktūra, kam jānodrošina pilnvērtīga un ilgtspējīga pilsētas attīstības stratēģijas realizēšana,” ir pārliecināta Līga Kļaviņa.

 


Dalīties


Citi JaunumiLasīt visus

    Atvainojamies, pašlaik ziņu sadaļa nedarbojās!!!
PIEVIENOJIES