Partija Gods kalpot mūsu Latvijai
LV RU
Partija Gods kalpot mūsu Latvijai

2017-03-04

Partija “Gods kalpot mūsu Latvijai“ kongresā izvirza mēra amata kandidātus vairākām pašvaldībām


2017. gada 4. martā kongresā pulcējās partijas “Gods kalpot mūsu Latvijai” biedri un atbalstītāji, lai pārrunātu ieceres startam pašvaldību vēlēšanas un izvirzītu mēra amata kandidātus lielākajās Latvijas pilsētās un novados, noslēgumā pārvēlot arī partijas valdi.

 Atklājot kongresu, viesus videouzrunā sveica „Gods kalpot Rīgai” priekšsēdētājs Andris Ameriks.

A.Ameriks atzina: “Uz katru darītāju ir vairāki padomdevēji un vēl vairāk kritizētāji, taču darīt ir visgrūtāk! Tādēļ ir svarīgi apvienot spēkus, iesaistīt aktīvus cilvēkus politikā un piedāvāt savus risinājumus tām problēmām, kas ir Latvijā.” A.Ameriks norādīja, ka izveidota ļoti nopietna komanda ar mērķtiecīgu programmu un izteica cerību, ka abas partijas spēs būt labi partneri nākotnē.

 Andrejs Požarnovs, partijas “Gods kalpot mūsu Latvijai” priekšsēdētājs uzrunā norādīja uz daudzām politiski nesakārtotām jomām, kas kavē Latvijas valsts attīstību, asi kritizējot nesakārtoto maksātnespējas administratoru darbības nozari, trūkstošo atbalstu uzņēmējdarbībai un neefektīvo valsts pārvaldes darbu. “Nepieciešams salauzt Latvijas valsts pārvaldes represīvo darbības stilu un radīt sistēmu, kas motivē cilvēkus nepamest savu valsti, reģistrēt šeit savu uzņēmējdarbību, radīt bērnus un saskatīt izaugsmes iespējas savai ģimenei.”

 A.Požarnovs pauda nožēlu, ka Latvijas pilsoņi tiek pielīdzināti robotiem, kuru galvenais uzdevums ir nodrošināt valsts pārvaldes eksistenci.  A.Požarnovs: “Mums ir izveidojusies divpolāra sabiedrība, bet ne starp latviešiem un krieviem, kā daudzi gribētu, lai uzturētu savas politiskās ambīcijas, bet gan starp tautu un valsts pārvaldi.“

 Politiskais spēks šā gada pašvaldību vēlēšanās plāno startēt vairāk kā 15 pašvaldībās un kongresā iepazīstinājaar mēra amata kandidātiem lielākajās pašvaldībās.

 Jūrmalā partija mēra amatam izvirzīja Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Ausu, Kakla, deguna klīnikas vadītāju, Latvijas otorinolaringoloģijas asociācijas biedru, Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzēju Jāni Sokolovu, Daugavpilī - Daugavpils domes deputāti, ilggadējo Daugavpils domes priekšsēdētāju un 10. Saeimas deputāti Ritu Strodi, Jēkabpilī - Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieku Aivaru Krapu, savukārt Burtnieku novadā par mēra amata kandidātu tika nominēts Burtnieku novada domes deputāts Valērijs Pudenko.

 Savā uzrunā Daugavpils mēra amata kandidāte Rita Strode aicināja atcerēties, ka Latvija nav tikai Rīga un Pierīgas novadi, Eiropas savienības robežas nav Ādažos, Mārupē vai Jūrmalā un norādīja, ka šāds domāšanas veids nākotnē radīs problēmas nodrošināt valsts drošību.

 Jūrmalas mēra amata kandidāts Jānis Sokolovs kongresā prezentēja jauno partijas piedāvājumu Jūrmalai- Gudrā pilsēta, kas paredz gudru attīstību, pielietojot mūsdienu tehnoloģijas, lai atkal padarītu Jūrmalu par kurortoloģijas, medicīnas tūrisma un kultūras centru Eiropas mērogā. Starp “Gods kalpot mūsu Latvijai” Jūrmalas nodaļas plāniem ietilpst arī vēsturiskās Majoru muižas atjaunošana, lai tajā izveidotu jūrmalnieku kultūras centru, kā arī mērķtiecīga kultūrvēsturisko objektu stāvokļa apzināšana, lai nelaistu postā pilsētas vēsturi.

 Jēkabpils nodaļas vadītājs un Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Kraps uzrunā skaudri raksturoja sarežģīto pašvaldību darbu, ar piemēriem norādot uz nejēdzībām ar ko saskaras ikdienā – valsts funkciju nodošana pašvaldībām bez finansiāla atbalsta, dotāciju samazinājums un nevienlīdzība ceļu uzturēšanai un pasažieru pārvadājumiem u.c.

 Vairāki reģionālo nodaļu pārstāvji prezentēja savu redzējumu par aktuālajiem jautājumiem un problēmām novados un valstī kopumā. Klātesošos uzrunāja Kuldīgas nodaļas vadītājs Lauris Gruntmanis, Mārupes novada saraksta līderis Agnis Kalnkaziņš, Mārupes nodaļas pārstāvis Artūrs Kokars, Jūrmalas nodaļas pārstāve Natālija Ābola un Burtnieku novada nodaļas pārstāves Iveta Upīte.

 Ķekavas nodaļas vadītāja Agnese Geduševa savā uzrunā akcentēja ģimeniskās vērtības kā sabiedrības pamatu un Latvijas nākotnes garantu, asi kritizējot homoseksuālisma popularizēšanu bērnu literatūrā un kinofilmās.  Viņa iepazīstināja ar vienu no partijas atbalstītajām iniciatīvām - “Mamma, tētis un bērni”, kuras laikā tika rīkotas parakstu vākšanas akcijas ģimenes vērtību atbalstam.

 Kongresa noslēgumā tika pārvēlēta partijas valde. Tajā turpmāk darbosies arī Rita Strode, Ivars Šķinčs no Daugavpils nodaļas, kā arī Aivars Kraps no Jēkabpils.

 


Dalīties


Citi JaunumiLasīt visus

    Atvainojamies, pašlaik ziņu sadaļa nedarbojās!!!
PIEVIENOJIES