Partija Gods kalpot mūsu Latvijai
LV RU
Partija Gods kalpot mūsu Latvijai

2016-05-17

Savākti vairāk kā 10 000 paraksti GKL iniciatīvai "Par izdienas pensiju noteikšanu arī pašvaldības policistiem"


Šā gada 20. maijā, piektdien, plkst. 14;00 Mazajā Ģildē, 1.stāva zālē, biedrība “Gods kalpot Dzimtenei” tās vadītāja Andreja Požarnova un aktīvāko pārstāvju (Jānis Geduševs, Raimonds Nitišs, u.c.) vadībā rīko preses konferenci, kurā mediju pārstāvjiem tiks prezentēts kolektīvais iesniegums – iniciatīva “Par izdienas pensiju noteikšanu arī pašvaldības policistiem”.

Ar šo iniciatīvu biedrība vēlas panākt vienlīdzīgu attieksmi pret pašvaldību policistiem, lai arī viņiem, līdzīgi kā Valsts policijas darbiniekiem, tiek piešķirtas un izmaksātas izdienas pensijas.

Nosakot izdienas pensiju piešķiršanas un izmaksas kārtību pašvaldības policistiem, sabiedrība kopumā iegūs, mūsdienās tik ļoti nepieciešamo, papildus drošības sajūtu, un - mazināsies pārkāpumu skaits, jo pašvaldības policijā strādās labākie savas jomas profesionāļi, kuri jutīsies vajadzīgi un novērtēti.

Ieguldot neatlaidīgu darbu biedrības iniciatīvas atbalstam, papīra formātā tika savākti vairāk kā 8000 paraksti, bet portālā www.manabalss.lv - vairāk kā 2200 Latvijas iedzīvotāju paraksti.

Konferences informatīvajā daļā tiks detalizēti pamatota šīs iniciatīvas neapstrīdamā nozīme un aktualitāte šodien un – turpmāk, gan visu pašvaldības policistu, gan arī katra Latvijas iedzīvotāja ikdienā. Tiks sniegts atskats par parakstu vākšanas pasākumiem iniciatīvas atbalstam, kā arī – par grūtībām, ar ko nācās saskarties, lai sasniegtu nosprausto mērķi.

Konferences noslēgumā plānots zīmīgs gājiens uz LR Saeimas ēku, lai personīgi iesniegtu kolektīvo iesniegumu ar tam pievienotajiem vairāk kā 10 000 Latvijas iedzīvotāju parakstiem izskatīšanai Saeimā.

Vairāk informācijas http://www.gkl.lv/iniciativa?x=parakstu-vaksana-par-izdienas-pensiju-noteiksanu-ari-pasvaldibas-policistiem

 


Dalīties


Citi JaunumiLasīt visus

    Atvainojamies, pašlaik ziņu sadaļa nedarbojās!!!
PIEVIENOJIES