Partija Gods kalpot mūsu Latvijai
LV RU
Partija Gods kalpot mūsu Latvijai

2016-12-01

Vai ģimene ir vērtība?


Vai ģimene ir vērtība? Šķiet, ikviens pabrīnītos par absurdo jautājumu un pārliecinoši teiktu – jā! Protams! Vai vispār iespējams, ka tā varētu nebūt? Domājam, ka tā ir absolūta patiesība, ko nemaz nevarētu un nevajadzētu apšaubīt! Bet vai ģimene patiesi ir vērtība mūsdienās?

 

Šobrīd ģimenes Eiropā piedzīvo smagas attiecību krīzes, un ģimenes institūts līdz šim vēl nekad nav bijis tik ļoti apdraudēts. Augsti laulību šķiršanas rādītāji, vardarbība, bērnu pamešana novārtā, nabadzība ir tikai daļa no problēmām, ar kurām ikdienā nākas sastapties daudzām ģimenēm.

 

Naivi ir domāt, ka Latvijā ģimene ir neaizskarama pamatvērtība! Naivi ir domāt, kā tā tas būs mūžīgi! Naivi ir domāt, ka homoseksuālisma, brīvās mīlestības ideoloģijas propaganda un apjukušu bērnu pamešana novārtā nav un nebūs mūsu problēma!

 

Kā norāda Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs, „ģimene Latvijā ir visbēdīgākajā stāvoklī visā Eiropas Savienībā”.

 

Praida gājieni sen vairs nav vienīgie tradicionālās ģimenes vērtību grāvēji. Ģimene kā vērtība tiek apšaubīta ik dienu un ik mirkli. Minēšu tikai vienu no daudzajiem signāliem – Latvijā cienījama mūziķe, saukta pat par dīvu savā jaunākajā videoklipā līdzās ainām baznīcā iekļauj erotisku kadrus ar divām  kailām sievietēm. Acīmredzot vēlme pēc popularitātes, sekošana citu pasaules mūziķu paraugam ir nozīmīgāka par ģimeni kā vērtību. Mums jāapzinās, ka katrs šis atspoguļojums grauj mūsu bērnu  izpratni par vērtībām un ģimeni kā vienu no tām.

 

Vai ģimene ir vērtība? Jā!

Vai ģimene būs vērtība? ...tas atkarīgs no mums!

 

Lai stiprinātu ģimenes vērtības partija „Gods kalpot mūsu Latvijai” sadarbībā ar biedrību „Asociācija Ģimene” organizē parakstu vākšanas akcijas iniciatīvas „Mamma, Tētis un Bērni” atbalstam, tādejādi piedāvājot iespēju spert pirmo soli definēt ģimeni un laulību kā unikālu un aizsargājamu pamatvērtību.

 

Eiropas pilsoņu iniciatīva “Mamma, Tētis un Bērni” pašlaik norisinās visā Eiropas Savienībā, tas ir oficiāls pilsoņu līdzdalības veids. Ar savu parakstu mēs spējam aicināt  Eiropas Parlamentu pieņemt laulības un ģimenes definīciju - laulība ir viena vīrieša un vienas sievietes savienība, un ģimene ir balstīta laulībā un dzimtas saitēs.

 

Akcija guvusi plašu atbalstu sabiedrībā, jo vienotam mērķim spēj apvienot daudzus un dažādus sabiedrības pārstāvjus – gan dažādu konfesiju baznīcu vadītājus, gan sabiedrībā populāras personas. No sirds pateicamies visiem, kuri jau atbalstīja un parakstījās!

 

Nākamās parakstu vākšanas plānotas 4. decembrī Baldonē un Jelgavā.

Plašāka informācija par parakstu vākšanas pasākumiem pieejama šeit

 

Aicinām ikvienu  atbalstīt šo iniciatīvu un saglabāt ģimeni kā pamatvērtību mūsu bērniem! Jo Ģimene ir vislabākā vieta, kur uzaugt bērnam!

 

 

Plašāka informācija par iniciatīvu pieejama biedrības “Asociācija Ģimenei” mājas lapā - http://asociacijagimene.lv/

 

Andrejs Požarnovs,

Partijas “Gods kalpot mūsu Latvijai” priekšsēdētājs

 


Dalīties


Citi JaunumiLasīt visus

    Atvainojamies, pašlaik ziņu sadaļa nedarbojās!!!
PIEVIENOJIES