Partija Gods kalpot mūsu Latvijai
LV RU
Partija Gods kalpot mūsu Latvijai

2015-03-02

Vienojas par sadarbību partijas “Gods kalpot Latvijai” programmas izstrādi

Bildes autors: google.lv

2015. gada 27.februārī, pulcējot ap simts domubiedru, Mazajā Ģildē notika pirmā biedrības “Gods kalpot Latvijai” sanāksme. Tikšanās laikā organizācijas biedri, atbalstītājiun potenciālie partneri pārspriežot šī brīža politiskās aktualitātes, diskutēja par jaunās biedrības nākotnes perspektīvām, kā arī vienojās par sadarbību, lai kopīgi meklētu risinājumus Latvijas pašvaldībās un valstī sasāpējušiem jautājumiem.

“Vērojot pēdējo gadu politiskos notikumus, tiekoties ar cilvēkiem, uzklausot viņu domas par valstī notiekošo, redzot to, kas notiek Latvijas reģionos, esmu guvis apstiprinājumu tam, ka cilvēki alkst pārmaiņu. Ilgojas pēc stabilitātes, pēc labklājības. Protams, ir jau arī virkne labu lietu, kas Latvijā notikušas, un tomēr - redzot augošo plaisu starp sabiedrību un valdošo politiku, nepamet sajūta, ka valsts kopējais uzņemtais kurss nav īsti pareizs. Esam nomaldījušies no ceļa. Visos stratēģiskajos valdības plānos, ciparu tabulās, koeficientos un IKP rādītājos esam pazaudējuši pašu svarīgāko - cilvēku. To, kā dēļ tas viss patiesībā ir radīts. Pašam cilvēkam savā valstī vairs īsti nav vietas. Valdībai ir savi darbi un virzieni, iedzīvotājiem - savējie. Katram sava stratēģija un izdzīvošanas plāns. Esam nevis kopā, bet katrs par sevi. Tādēļ arī stagnējam” , šodien savās pārdomās dalījās biedrības “Gods kalpot Latvijai” vadītājs Andrejs Požarnovs, aicinot klātesošos apvienot spēkus jaunas, alternatīvas politikas veidošanai, kur "ikviens cilvēks justos sadzirdēts un uzklausīts, kur valsts kalpotu sabiedrībai, nevis otrādi".

“Latvijas uzplaukums ir tās iedzīvotāju rokās, mūsu darba tikumā un savas zemes mīlestībā - sākot ar savu sētu, savu novadu, savu pašvaldību, tā kopīgi, soli pa solim virzoties uz kopīgu mērķi - plaukstošu Latviju” , teikts biedrības “Gods kalpot Latvijai” rezolūcijā, ar ko šodien tika iepazīstināti sanāksmes dalībnieki un mediju pārstāvji.

“Ir jāapvienojas. Strīdi un savstarpējās ķildas tikai attālina mūs visus no iespējas Latvijai kļūt par pārtikušu un labklājīgu nāciju”, atbalstu biedrības “Gods kalpot Latvijai" idejām šodien pauda reģionālās partijas “Sadarbība” biedrs Jurijs Jastržembskis, kura organizācija šobrīd ir pārstāvēta gan Olainē, Baldonē un Ķekavā, gan Jūrmalā, Mārupē un Ādažos.

“Mēs šobrīd esam tikai pie šīs idejas šūpuļa, šodien ir mūsu pirmā tikšanās. Bet es redzu, ka ap to var apvienoties cilvēki, kuriem, pirmkārt, rūp savs novads, sava pilsēta un mūsu kopējā Latvija. Sāksim strādāt, jo, kā mēs zinām, zem guļoša akmens ūdens netek”, sanākušos domubiedrus šodien uzrunāja arī partijas “Gods kalpot Rīgai” valdes priekšsēdētājs, Rīgas vicemērs Andris Ameriks, solot biedrībai arī viņa pārstāvētās partijas atbalstu.

Vēlmi sadarboties šodien pauda arī partijas "Sabiedriskā komiteja” vadība. Šīs politiskās organizācijas, kas izveidota ar mērķi risināt iedzīvotājiem aktuālus saimnieciskos jautājumus Jūrmalas reģionā, vadītājs Maksims Gavriļenko šodien klātesošajiem uzsvēra: “Mūsu partija vieno cilvēkus, kuri grib ar darbiem atbalstīt savu valsti, ne tikai žēloties par to, ka viss ir slikti. Svarīgi nepalikt malā, bet nākt ar savu iniciatīvu, piedāvāt risinājumus, kā varam uzlabot mūsu visu dzīves apstākļus un visi kopīgi ar godu kalpot Latvijai.”

Sanāksmes noslēgumā biedrības “Gods kalpot Latvijai” biedri un atbalstītāji, kā arī partiju “Sadarbība”, “Gods kalpot Rīgai” un “Sabiedriskā komiteja” pārstāvji vienojās jau drīzumā uzsākt kopīgu darbu pie topošā spartijas “Gods kalpot Latvijai” programmas projekta izstrādes.

Biedrība “Gods kalpot Latvijai” tika dibināta ar mērķi apvienot Latvijas patriotus, kas savu pieredzi un zināšanām vēlas personiski iesaistīties Latvijas nākotnes veidošanā, godprātīgi darboties sabiedrības interesēs un kopīgi meklēt risinājumus Latvijas pašvaldībās un valstī sasāpējušiem jautājumiem. Tajā jau šobrīd iesaistījušies vairāki desmiti domubiedru no dažādiem Latvijas reģioniem, atbalstu biedrības idejām neformāli paudušas arī vairākas sabiedriskās organizācijas.

 


Dalīties


Citi JaunumiLasīt visus

    Atvainojamies, pašlaik ziņu sadaļa nedarbojās!!!
PIEVIENOJIES